| vintageheart a întrebat:

Pe un anume site din gresela am marit paginile.Nu stiu pe ce am apasat insa vreau sa fie inaapoi la marimea normalacrying. Va rog, ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| Gosh. a răspuns:

Trebuie sa apesi
Ctrl + "-"
Iar pentru a mari faci
Ctrl + "+"
happy

3 răspunsuri:
| Antonia90 a răspuns:

Ai marit scrisul sau ce? Daca ai marit scrisul apasa pe View-Text Size si iti alegi de acolo! Daca nu apasa pe F11 de la tastatura! Asta e tot ce stiu! Sper ca ti-am fost de ajutor! Bafta!

| bingbang_2869 a răspuns:

Ti apasat Ctrl si dai de Scroll-ul de la mouse in jos sau in sus, depinde de caz happy

| patty32 a răspuns:

Eu cred ca e de sus la "View" si apoila "Text size".
Acolo sunt diferit marimi, smallest fiind cea mai mica, iar largest cea mai mare.
Sper ca ti-am fost de ajutorhappy