| NaturalLl a întrebat:

Pe un laptop care il cumpar nou si scrie acolo la caracteristici la windows: FreeDos pot baga windows 7 luat de pe internet care expira la 30 de zile?
Dar pe alt laptop cumparat nou si scrie acolo la caracteristici la windows: Linux pot baga acelasi windows 7 luat de pe internet care expira la 30 de zile?

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ca sa nu expire windowsul cauta in youtube windows 7 activator si scapi de probleme

| Jipa95 a răspuns:

Atunci cand achizitionezi un laptop si scrie free dos inseamna ca nu are sistem de operare instalat pe el.
Daca scrie linux, inseamna ca il are instalat pe acela, si oricand iti poti instala ce sistem de operare vrei tu ( win7, 8/8.1 )

Bft!

| MunteanuIoan a răspuns:

FreeDos : Nu are sistem de operare, esti liber sa-i pui
Daca are linux poti de asemenea sa il pui.