| Wehrmacht a întrebat:

Pe vista black edition 2007 32 bit merg jocurile? Ca la hard to be a god star wolves X3 reunion imi face probleme.ba se blocheasza, ba Not Responding si asi descarca altele mai noi dar tare mie teama ca imi face la fel si astept degeaba. Dau Funda + vot.Sa nu imi spuneti sa instalez windows 7(ca la cealalta intrebare pe tema asta unii mi-au dat raspunsul asta) ca ala e praf.

1 răspuns:
| FarrellBull a răspuns:

Pentru cei care nu stiu despre windows-uri, windows 7 sau win7 prescurtarea, este de fapt o inbunatatire a versiunei de windows vista
curand v-a aparea si o versiune pentru windows xp si 2003
deci daca nu ai scris windows-ul cu cea mai mica viteaza ca sa arzi cd-ul/dvd-ul este posibil sa iti fi ramas fisiere 'pe afara', adica sa nu se puna pe cd/dvd
ai grija la antivirus si la programele care le luat de pe net, copiate
ia programe licentiate
incearca sa un 'fix' la problemele care le ai in pc cu Advanced System Care, il downloadezi de aici:http://www.iobit.com/