| anonim_4396 a întrebat:

Pe Windows XP, daca dau full-screen la un video de Youtube, merge sacadat. Aveti idee de la ce e si cum se rezolva?

Multumesc!

Răspuns Câştigător
| NGheorghe a răspuns:

Este de la placa video care este slaba sau care este instalata in conflict cu alte piese sau... care poate nu are ultimele drivere, Se rezolva daca instalezi ultimele drivere sau daca o schimbi.

8 răspunsuri:
| 0rlando a răspuns:

De vină este sistemul în sine, pentru a rula clipuri full screen și la rezoluție mare, ai nevoie de un procesor capabil, memorie ram și desigur o placă video decentă.

| taken a răspuns:

Placa video.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

O placa video mai buna. Ar mai putea ajuta si RAM-ul, daca ai mai putin de 2GB, dar placa video este prima responsabila de ceea ce spui tu acolo.

Răspuns utilizator avertizat
| WhatDăFack a răspuns:

Placa video e de vină, şi la mine a fost la fel.

| cristianox10 a răspuns:

Instalezi flash player sau Adobe air sau Adobe reader