| ionucmarele a întrebat:

Pentru ce sunt telefoanele cu windows phone, la ce se folosesc mai mult? As vrea sa-mi iau un Nokia lumia 610 ce ziceti merita?

3 răspunsuri:
| AlexMrs a răspuns:

Recomand Windows Phone! Un sistem de operare foarte bun! Nokia va trece in totalitate pe Windows Phone! Este ceva nou intr-adevar, eu deja m-am obisnuit cu el, lucreaza foarte bine, ma incanta navigatia, o camera foarte buna! Innainte de el am avut un iphone, pe care l-am pierdut! Un raspuns personal: prefer windows phone decat mac os!

| ilfenomeno18 a răspuns:

Windows phone este un sistem de operare asa cum e si android sau Ios cat despre telefon am auzic ca este destul de bun oricum eu nu stie un telefon de la Nokia care sa nu fie bun. funda?

| Mine_MineWorker_1993 a răspuns:

Sunt smartphoneuri se folosesc la detoate business joaca comunicare in principal la ce poti folosi si un telefon cu android sau ios