| Smileee a întrebat:

Pentru cei care au Samsung Corby: Azi mi-a aflat o fata parola de pe fisiere`, si as vrea sa o schimb. Am incercat ca cand vroiam sa pun alta parola scria "Parola incorecta". Cum trebuie sa fac?

Dau funda mare.

Răspuns Câştigător
| Miha_4414 a răspuns:

Dai la setari - securitate - schimbare parola happy si ti-o schimbi

2 răspunsuri:
| Fury a răspuns:

Pai nu am Samsung Corby dar eu ma gandesc ca atunci cand vrei sa iti schimbi parola trebuie mai intai sa scrii parola actuala apoi pe cea noua. Macar poti incerca nu te costa nimic...
Succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai la setari securitate schimbare parola o schimbi :d