| AndreiHuh a întrebat:

Pentru FACEBOOK : nu stiu pe unde am umblat in setari, ca nu mai vad pozele mele decat daca intru in albume. Adica daca dau sa vad toate pozele nu merge, merge decat daca intru in albume. FUNDA urgennt

1 răspuns:
| floringabor a răspuns:

In cronologie la sectiunea "Fotografii" deasupra pozeloe ai doua optiuni: "Fotografiile tale" si "Albume" Cand este setat pe "Fotografiile tale" sa vad toate pozele, iar cand este setat pe "Albume", pozele le poti vedea doar daca intri in album. Ca sa poti vedea toate pozele, trebuie doar sa dai click unde deasupra pozelir scrie "Fotografiile tale"