| sina a întrebat:

Pentru fetele ce au prieteni. prin ce va cucerit prietenii vostri?

6 răspunsuri:
| mistikk a răspuns:

Prin simpla existenta si prin felul de a fiwinking

| onik91 a răspuns:

Pai prima data cand ne-am intalnit(nu o intalnire planuita gen.iesim la un suc? )am facut cunostinta si mi-a sarutat mana.am ramas perplex mai rar asa ceva in zilele noastre...si simtul umorului happy

| Diavolulestefemeie a răspuns:

Buna,
Pai ma cucerit prin sinceritatea lui,zambetul,frumusetea, rabdarea, felul in care se comporta cu mine, etc.
Numai bine.

| TrixLove a răspuns:

Zambet,sinceritate,bunatate,comportamentul fata de mine si de cei din jurul lui si al meu.

| roxyana03 a răspuns:

Zambet,Ii vorbestii frumoss, zicii si tu cum zice el/eii, comportament frumos,,, etc...:*

| adb a răspuns:

Fostul m-a cucerit prin dezinvoltura pe care o afisa...