| SLexuS a întrebat:

Pentru procesor se instalează driver ul ca nu mi-a mers, daca da, dati mi link de la driver pentru i5 10400f

7 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Nu.Procesorul trebuie să fie suportat de placa de bază, chiar dacă e necesar upgrade la ultimul frimeware de BIOS, altfel poți instala tu ce drivere vrei că tot nu merge calculatorul

| SLexuS explică (pentru DeyCj):

Păi il suporta, dar faza e că am încercat să instalez driver ul dupa 3dp chip si nu a mers

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra pe site-ul Intel

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil ai o versiune de windows cu arhitectura de 32 biți. Dacă nu intră pe site-ul celor de la Intel. deși în mod normal Windows-ul trebuie să-ți instaleze automat driver-ul.

| Adrian5575 a răspuns:

Pentru procesor nu instalezi nimic. Ce problema ai la PC?

| SLexuS explică (pentru Adrian5575):

Nu am probleme, dar cred ca nu am ajuns la capacitatea lui in jocuri si credeam ca are vreo problema ca ii trebuie ceva driver