| Chillcs a întrebat:

Pentru Samsung Galaxy Gio, ce fel de jocuri merg instalate, QVGA sau HVGA?

5 răspunsuri:
| eucumine010 a răspuns:

Hvga

| Chillcs explică (pentru eucumine010):

Si de ce tot imi cere sa downloadeze cand eu bag jocul cu totul, apk-ul separat, si folderul lui in android/data

| eucumine010 a răspuns (pentru Chillcs):

O mare parte din jocuri, alea mai elaborate, trebuie sa descarci si restul jocului. apk are el 20-100mb dar jocul in intregime poate sa aiba si 500mb.

| eucumine010 a răspuns:

Am inteles de unde le tragi, dar asa sunt facut jocurile. Chiar daca ai plati tot ti-ar cere sa descarci. Tu descarca atunci cand iti cere, iti va merge oricum.

| Blagandrey a răspuns:

Salut! Si eu am un Samsung Gio dar nu stiu nimica despre QVGA sau HVGA pentru jocuri ( sunt pentru camera video) jocurile ori le descari de pe android market ori cauti fisiere.apk (ex: jocuri.apk). Bafta