| allepurple a întrebat:

Pentru utilizatorii orange: Imi doresc un abonament sau cartela care sa-mi permita sa vorbesc aprox 150-300(sau mai mult) min in retea si vreo 50 in afara, plus(cel mai important) vreo 100 mesaje in retea cat si cateva in afara. Totul la mai putin de 6 euro pe luna. Ce ma sfatuiti? Ce propuneri aveti? Sa-mi iau abonament sau cartela prepay? Funda, celui mai bun si politicos raspuns.

Răspuns Câştigător
| thevlad a răspuns:

Eu zic sa-ti iei prepay, cauti un cnp de om sub 26 de ani (daca nu-l poti pune pe al tau, exista generatoare de cnp pe net). Activezi o optiune de la young si ai tot ce vrei. Oricum, chiar si fara young.in banii astia cartela e cea mai buna optiune. Ai si avantajul ca daca ai bani incarci, daca nu astepti.la abonament esti legat sa dai banii luna de luna in aceeasi perioada.

1 răspuns:
| Nicooooo a răspuns:

Hey!
Eu sunt pe cartela si am o optiune cu : 1000 msj, 1000 min in retea + 70 min, 70 sms nationale ...cu 5 euro
Ia-ti si uh si asa esti sigur ca nu faci cost suplimentar laughing