| SorinELoo7 a întrebat:

Persoanele care sunt abonate la RCS-RDS, cum va functioneaza internetul? De cateva zile eu am probleme ca nu pot viziona nimic pe youtube, mai ales seara.

7 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Verifica daca nu ai probleme legate de antivirus/firewall. Pentru ca eu nu am nici o problema. Daca nu e cazul de asa ceva la tine, suna la ei si le explici problema.

| SorinELoo7 explică (pentru sltlp):

Acum nu am instalat niciun antivirus deoarece il am pe cel default din Windows 8.1 (Windows Defender). Mai bine instalez un antivirus?

| sltlp a răspuns (pentru SorinELoo7):

Mai bine da. Si da o scanare ca sa nu ai suprize. Daca ai router, sa incerci si direct pe fir, sa vezi daca sunt diferente. Pe speedtest ce viteze ai?

| SorinELoo7 explică (pentru sltlp):

Nu am router wireless. DOWNLOAD-ul este de 90.77 Mbps si UPLOAD-ul este de 26.14 Mbps.

| sltlp a răspuns (pentru SorinELoo7):

Este ok. Nu e de la ei.

| William a răspuns:

Merge perfect.

| SuntDoarEo a răspuns:

Mie mi se blocheaza. adica nu-mi mai merge pentru 5-10 min si dupa mai merge putin si tot asa.