| andrei2108 a întrebat:

Peste cateva zile imi voi lua o tableta...dar nu stiu ce culoare.Alb sau Negru?

Răspuns Câştigător
| anonimspecial a răspuns:

Albaaaa

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am auzit ca tabletele negre sunt mai rezistente, iar la ale albe tine bateria mai mult.
Daca iti iei alba iti trebuie neaparat o husa de protectie, iar daca iti iei neagra iti trebuie baterie de rezerva.
Firma nu conteaza...iar modelul este cel mai neimportant.

Răspuns utilizator avertizat
| nlko a răspuns:

Mie imi place mai mult alb, acum depinde de gusturile fiecaruia.

| Sweet155 a răspuns:

Negru fiindca este culoarea baietilor.

| Cristina6701 a răspuns:

I-ati neagra deoarece cea alba se murdareste mult mai repede si se observa.