| Andrei9781 a întrebat:

Salut,TPU,am o problema la tableta care a aparut de 2 zile si nu stiu ce sa fac.Cand tin apasat pe butonul de pornire sau o pun la incarcat imi apare un ecran jumatate gri jumatate negru, iar dupa cateva secunde se face complet negru.Ce pot sa fac? Este o tableta VONINO ORIN QS.

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Nu booteaza.
Incearca resetare (din butonul mic, lateral), daca nici dupa acea nu porneste atunci trebuie resoftat.

| untu a răspuns:

Inseamna ca e de proasta calitate, ati cumparat la un pret ieftin in jur de 200-300 de lei!

| Petru1123 a răspuns:

Du-te la service cu tableta si iti rezolva ei problema.