| anonim_4396 a întrebat:

Pfii... iar am lucrat ca sa nu stau oh go on Am tot umblat pe la calculator si mi-a disparut bara aceea in care scrie locatia fisierului (aia de sub iconite) cand deschizi un folder si nu stiu ce sa fac sa apara din nou...cred ca am dezinstalat ceva thinking Nu e de la "view". Stie cineva ceva?confused

4 răspunsuri:
| Gabystelistu95 a răspuns:

Deschide My Computer -> click dreapta pe chenarul acela sus (langa iconite) -> bifeaza Address Bar.

| ExpertHost a răspuns:

Nu ai dezinstalat nimic, doar ai debifat ceva. La "folder options" alege varianta a doua de la prima sectiune. Sincer, nu le mai stiu pe de rost. Spui ca nu e de la view? Dar de la toolbars?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@Gabystelistu95 ziceam ca nu e de la aiabatting eyelashes nu trebuia bifat nimic... e dezinstalat ceva dar nu stiu ce happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Problema rezolvata oh go on
Multumesc oricum oh go on