| Mariuss32 a întrebat:

Piesele astea sunt compatibile? Dacă da, este bun pentru gaming? Fundă.
http://www.pcgarage.ro/vizualizare-wishlist/1005842/

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

Well, pana atunci se vor schimba multe. Imi poti trimite oricand un mesaj pe privat si te pot ajuta cu configuratii de gaming in ce buget vrei tu.

4 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Da.

| Jipa95 a răspuns:

Ala e whishlist facut de minehee hee Da si normal ca sunt compatibile, doar nu fac sisteme asa la nimerala de ochi frumosi.
Sunt 100% compatibile, si poti rula toate jocurile pe el.

| Mariuss32 explică (pentru Jipa95):

Și dacă o să iasă ceva din stoc, ce fac? Oricum ăsta mă gândesc să îl iau la anul. Anul ăsta vreau să îmi iau un laptop.

| Jipa95 a răspuns (pentru Mariuss32):

Well, pana atunci se vor schimba multe. Imi poti trimite oricand un mesaj pe privat si te pot ajuta cu configuratii de gaming in ce buget vrei tu.

Răspuns utilizator avertizat