| X3RO a întrebat:

Pisica mea s-a asezat pe tastatura si dintr-o data mi-au disparut toate aplicatiile de pe desktop. Nu sunt sterse deoarece le pot gasi in foldere, dar imi era mult mai usor sa le am pe desktop. Este vreo solutie sa le pun la la loc fara sa o fac eu manual? Ideea e ca daca dau pe desktop din folder, imi apar de parca inca sunt acolo, dar eu nu le vad pe ecran. Daca incerc sa le mut, imi spune ca sunt aplicatiile cu aceleasi nume deja acolo, dar ele nu imi apar.

Răspuns Câştigător
| ThePurificator48 a răspuns:

Click dreapta -> view -> show dekstop icons

| X3RO explică (pentru ThePurificator48):

Multumesc mult de tot! happy

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

System restore sau pui din nou acele programe pe desktop, nu cred ca nu merge, vreau sa vad si eu minunea asta, ai TeamViewer?

| Bizon95 a răspuns:

Daca ce a scris Dragos nu merge, atunci in afara de system restore nu ai nici o solutie sad

| Raducons a răspuns:

Era calda tastatura de aia s-a asezat pe ea