| Keilly a întrebat:

Am un Huawei ascend p6. Aveam un folder pe telefon cu mai multe aplicatii si, fara sa-mi dau seama cum, a disparut. Aplicatiile nu sunt dezinstalate, am verificat, dar cum fac sa le pun inapoi pe ecran?

4 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Intra in meniu, la aplicatii si tine apasat mai mult pe una din ele. Apare pe ecran? Daca da, atunci pune-o pe urmatoarea peste asta si eventual, se va creea si folderul. Altfel nu stiu.

| Keilly explică (pentru Crisu):

Telefonul nu are un meniu propriu-zis. Toate aplicatiile se pun pe ecran... laughing

| Crisu a răspuns (pentru Keilly):

Atunci, nu merge de la setari?

| Keilly explică (pentru Crisu):

Nu...