| emy149 a întrebat:

Placa asta de baza FUJITSU SIEMENS D2312-A3,ce placi video suporta?
Eu m-am orientat inspre NVIDIA GeForce GT 630, 2048MB, DDR3, 128bit sau o alternativa NVIDIA GeForce 210, 1024 Mb,DDR3, 64bit.

Răspuns Câştigător
| eviltwinnn a răspuns:

Nu am gasit informatii despre placa ta de baza. Uite-te pe ea, ai slot agp sau pci express?
Vezi in imaginea asta: http://i.imgur.com/anHrPHP.png

Pentru placile video de mai sus ai nevoie de slot pci express.

| emy149 explică (pentru eviltwinnn):

Pai am slot PCI express.Atunci imi merge oricare dintre acele doua placi?

| eviltwinnn a răspuns (pentru emy149):

Da, iti merg amandoua.

3 răspunsuri:
| HardCore7750 a răspuns:

Daca placa de baza are slot pentru DDR3 merge, recomand NVIDIA GeForce GT 630
O zi buna