| AlexBoy88 a întrebat:

Placa Video Intel GMA 4500M este buna de ceva?(Jocuri Gen NFS Most Wanted, Gta San Andreas...)
As Dori si informatii despre ea!
Funda!

Răspuns Câştigător
| al3xander a răspuns:

Este integrata, memoria ei interna este doar de 64MB si se extinde luand din memoria RAM vreo 1010MB. merg jocuri gen GTA San Andreas si cred ca si Most Wanted.

2 răspunsuri:
| Radoi21 a răspuns:

Vrei sa castigi bani din click'uri si share'uri pe facebook? Inregistreaza-te aici: http://www.maildirect.ro/inregistrare/bbc20301d9e3993bd1137c8aa2ef2240

| BitzaYlg a răspuns:

Http://inteltests.webs.com/x4500playablegames.htm ai aici toate jocurile care merg pe ea :D Funda?