| LoveIsLove4Ever a întrebat:

Placa video Placa video MSI AMD Radeon HD7750, 2048MB, GDDR3, 128bit, HDMI, DVI, PCI-E (o vezi aici : http://www.emag.ro/......BS4KBBBM/) merge pusa pe o sursa de 450W impreuna cu 4GB RAM si 3, 4 GHz CPU.

6 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

NU. Iti trebuie minim 500W.(numai placa). Adauga procesorul intre 45-95W. Fa calculul. Iti trebuie o sursa de 650-700W.

| CoL00SaL a răspuns:

Nu merge pagina!

| SorinTudor a răspuns:

Suporta pana la 16GB de RAM dar compatibilitatea la procesoare este limitata ca iti accepta procesoare din seria :
AMD A4 series
AMD A6 series
AMD A8 series
Caci despre sursa majoritatea sunt de 450W deci asta ar trebui sa mearga

| gmbod1 a răspuns:

Normal nu are trebuie sursa toate is cam la fel rami is buni procesoru la fell dar ce tu nu ai placa video pe el ca la ce procesor ai si ram ar trebui sa ai o placa pe el de 1 gb deja dar ia-o tu stii.

| LoveIsLove4Ever explică (pentru gmbod1):

Te rog poti fi mai concret. nici nu am inteles ce ai scris

| gmbod1 a răspuns (pentru LoveIsLove4Ever):

Am zis ca sursa poti sa gasesti una mai buna e cam mica ...ramii sunt buni si procesorul la fel