| AframyK a întrebat:

Placile video se pot repara?

Răspuns Câştigător
| virusake a răspuns:

Orice se poate repara ideea e daca merita reparatia in comparatie cau valoarea placii.
In general, o placa video care da artefacte, i s-a rupt un contact, are probleme de temperatura sau orice altceva, ar trebui sa fie reparata, dar daca e ceva mai grav, nu mai are sens. tongue

6 răspunsuri:
| Myr3ll1994 a răspuns:

Da normal

| alexno2 a răspuns:

Da conteaza ce problema are

| RazvanRo22 a răspuns:

Nu cred. Ai face bine sa-ti iei una noua.hee hee

| XsiDEEE a răspuns:

Daca se rupe un integrat sau ceva de genul, o mufa sau altele, mai exista sanse.
Daca se arde, poti sa o arunci. happy

| nelucretu_8735 a răspuns:

Conteaza de defectul pe care il are dar sfatul meu sa iti iei una noua dupa ce le trece garantiea numai sunt bune

| Adrianm a răspuns:

Nu