| Ercjiaai a întrebat:

PlayStation4 sau XBox One? Care si de ce?

3 răspunsuri:
| Chiperi a răspuns:

Xbox one clar, este mult mai bun are o grafica mai buna la jocuri, conectivitate mult mai buna si serviciile online sunt excelente. Doar ca xbox one este mai scump cam cu 100 $ fata de playstation4 dar este mai bun.

| Ercjiaai explică (pentru Chiperi):

In Romania au acelasi pret. Daca ar fi sa cumpar consola o cumpar din Romania. Din cate am inteles Xbox One nu e mai degraba o consola de jocuri, ci una de familie, pe cand PS4 se axeaza pe jocuri. Oricum mersi mult de raspuns.

| Chiperi a răspuns (pentru Ercjiaai):

Cu placere, eu am cautat despre cele doua si xbox one a iesit in evidenta.winking