| mslollypop666 a întrebat:

PLEASE HELP ME! Mai am 6 zile pana la dezactivarea windowsului, iar metodele pe care le-am gasit nu au mers sad. Va rog, poate stiti voi ceva care functioneaza. FUNDITA! Multumesc anticipat. :*

3 răspunsuri:
| Dominicc a răspuns:

Se duce ca nu are licenta sau cum?

Faza e ca in grupul tau de prieteni e imposibil ca un baiat sa nu aiba un Cd cu un windows. Cauta un sp2 sau 3. e mai ok decat vista sau win 7.
E imposibil sa nu aiba unu un Cd cu asa ceva. Cere. le sa iti dea si serialu. In felu asta il vei tine nelimitat, pana ti se viruseaza

| DizzYuzzY a răspuns:

Dar tu ce fel de windows ai? daca ai windows Xp (SP2 sau Sp3) si vrei sa ramana asa du-te in Security Center si dezactivezi Automatic Updates. In caz de ai windows 7 se gasesc pe net mai multe cd-key`uri pentru reactivare acu depinde ce fel de windows 7 aihee hee

| mslollypop666 explică:

E windows xp profesional si nu are licenta