| andreiconstantiescu1 a întrebat:

Plsss ajutor.
Deci mi se deschide laptopul, apare numele firmei si zice ca se incarca si dupa ramane imaginea neagra. Am asteptat si 5 min, plss spuneti ce sa fac

Răspuns Câştigător
| anonimg a răspuns:

Eu te sfătuiesc să îl duci la service. Acolo poate să își de-a seama dacă problema este de la Windows sau de la HDD.
În astfel de cazuri nu prea ai ce să îi faci decât să reinstalezi windowsul ștergând tot din laptop.

2 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Trebuie sa vezi daca eroare este hardware/software; daca nu ai date importante pe el incearca in primul rand o reinstalare de windows, apoi testeaza hdd-ul cu hard disk sentinel si vezi cum se comporta. Problema poate fi din alte surse, dar acestea suntr printre cele mai intalnite probleme.

| Ady117 a răspuns:

Incearcă să-l laşi 10-15 minute aşa cu imaginea neagră. Dacă tot nu merge, ar trebui să îl duci la service.