| BaDoX a întrebat:

Poate cineva sa imi recomande un telefon cu taste, pe care sa mearga netul bine si pana in 4 milioane?

6 răspunsuri:
| awspam a răspuns:

Depinde daca e se poate si cu 2mill de pe marginea pietii tigari telefoane ciorapi la oferte, incarcator se gaseste optional dar telefoane cu taste si fara taste aproape noi cu siguranta se gasesc pana in 2mill

| BaDoX explică:

Daca se poate sa fie fara tastatura qwerty... unul normal gen X3-02 dar care sa mearga bine.