| cristinamihaela00 a întrebat:

Poate cineva sa ma ajute? sunt in Italia,am internet de la o retea de telefonie mobila,dar in zona unde sunt eu nu este semnal mai deloc, as vrea sa ma conectez la reteaua vecinilor, dar nu pot sa aflu parola.Stiu ca nu e frumos,dar altfel nu am cum,nu vreau sa profit,sa descarc, doar sa pot vb acasa, iar cu internetul meu nu pot din cauza semnalului.

Răspuns Câştigător
| ellutza a răspuns:

Megi la compania de unde ai internet, spui sa nu ai semnal acolo unde ai tu nevoie si sa vina, sa verifice daca nu te cred, incheiati contractul daca ai asa ceva, amiabil, apoi te muti la Upc sau ce au vecinii

3 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Vorbeste cu vecinii tai, platiti amandoi abonamentul si vei afla parola. Nu poti sa furi doar fiindca ai chef sa stai la taclale pe net, plateste serviciul dorit.

| Minnie_6826 a răspuns:

Ce internet ai? Ce provider?

| cristinamihaela00 explică:

Nu am contract, e doar o optiune la cartela din modem, dar dupa verificari cu ei merge cel mai bine netul. Daca cu ei merge asa greu, restul sunt....Am vb cu ei, primesc acelasi rasp ca se ocupa pentru imbunatatirea semnalului.VRAJEALA.Nu vreau sa fur, dar imi este f greu sa vb cu ei, sunt in Italia si aici nu e ca la noi, se uita la tine de parca le-ai cere luna de pe cer.