| Mavni a întrebat:

Buna!
Vreau 2 informatii de la voi:
- un telefon care sa mearga rapid cand e vorba de internet.
- reteaua de telefonie care are cel mai bun semnal oriunde, chiar si in zona de munte.
Multumesc.

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Motorola

| Brizbriz a răspuns:

EVIDENT
1. ala mai scump
2. ala mai scump (Vodafone)

| UserRo10 a răspuns:

Incurci cam mult lucrurile. Problema nu e la tine. Problema este la cel care emite semnalul. Concret, nu conteaza ce telefon ai pentru ca toate vor primii semnalul la fel, dar difera semnalul emis. Uploadul conteaza si tine de telefon.
Exemplu mai usor de inteles. Cand nu ai internet wifi cumperi alt router mai performant, nu alt telefon sau cand iti cumperi o statie pe tine te intereseaza puterea emisa (acei 4w legali)

| king5151 a răspuns:

A52s 5g

| Gândesclarece a răspuns:

Telefon Nokia 310 rețea alupigus