| anonim_4396 a întrebat:

Poate fi posibil sa sterg contul TPU.ro?

8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Poți șterge contul astfel: contact@tpu.ro sau îi soliciți Ralucăi (adminul site-ului) pe privat ori clic pe CONTACT din pagina ta și urmezi pașii.
Pa, pa.

| Vizitiul a răspuns:

Da, te duci sus in dreapta la contact si ii trimiti un mesaj Ralucai.

aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Trebuie să soliciţi acest lucru la Contact(sus în capătul paginii, unde scrie Prima Pagină Discută Live! Comunitatea, etc)

| Klara a răspuns:

Dai la contact, acolo sus chiar de tot. Si ii spui Ralucai sa-ti stearga contul. Cu ea trebuie sa discutibatting eyelashes

| catthshshshs a răspuns:

Nu poti, dar poti incerca sa o rogi pe Raluca, care administreaza site-ul.

| GabiCh93 a răspuns:

Ii trimti un mesaj Ralucai, adminului, aici : http://www.TPU.ro/contact si ii spui sa iti stearga contul.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da, prin mesaj la contact in care ceri stergerea contului.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Trimite un Email la contact