| MyAcountx a întrebat:

Ciau, as dori sa-mi sterg contul de pe TPU.ro si nu stiu cum? Poate ma ajuta cineva si cum as putea face asta.

Răspuns Câştigător
| IlegalSmile a răspuns:

Uite ce trebuie sa faci:

in dreapta paginii este Contract Dai acolo clik
Si spui vreau sa-mi sterg contul i o sa ti-l stearga dar nu stiu daca imediat trebuie sa astepti putin

Sper ca te-am ajutat happy

2 răspunsuri:
| EUSIATIT a răspuns:

Raluca stie./ scrie-i RAlucai un mesaj explica-i ce doresti si rez pb /. eu te sfatuiesc sa nu l stergi e un site ff bun. poti vb cu prietenii de aici. pune intrebari. raspunde. e un nsite care te ajuta si poti ajuta. GIndeste te.

| Atotstiutorul a răspuns:

1.iti creezi o adresa de yahoo

2 iti schimbi adresa de yahoo de pe site o pui pe cea care ai creat-o

3 faci public contul pe site cu parola de la mailul nou facut si cu contul respectiv+parola de pe site.

mult mai bine asa decat sa stai sa astepti

numai bine