| sweeftw a întrebat:

Poate functiona un calculator fara palca video?

Răspuns Câştigător
| Kyrie a răspuns:

Ia-ti de pe net progamul Everest si afla de video ai, ca sa cauti pe net driverele, funda? big grin

11 răspunsuri:
| Anonymus314 a răspuns:

Poate functiona, practic, tu cand bagi monitorul in unitate, mufa aia, o bagi de fapt in placa video, deci poate functiona o unitate fara monitor.

| Kyrie a răspuns:

Daca ai gresii in bios ceva legat de placa video si apoi te-ai trezii ca nu ar mai pornii calculatorul, adica porneste dar sa fie totul NEGRU, tot ar functiona calculatorul normal, daca stii pe de rost bios-ul sau calculatorul si butoanele, poti sa readuci totul la loc si daca nu te descurci in caz ca strici ceva prin bios, de- aia exista service big grin, nu are legatura cu subiectul dar iti zic ce este posibil

| Kyrie a răspuns:

Fifa 2012 are si ea cerintele ei
Daca nu ai shaderii corespunatori sau nu ai driverul updatat normal ca nu-ti merge, si trebuie de asemenea sa bagi si crack ^_^

| Bogdan009 a răspuns:

Tu ce crezi ...Intrun fel poate dar nu vezi nimic la monitro!

| sweeftw explică:

Asta ma gandeam si eu dar... mi-am instalat Fifa 2012 si cand dau launch imi da eroarea asta: This application has failed to start because the application configuration is incorrect

| Anonymus314 a răspuns (pentru sweeftw):

Se intampla numai la Fifa? ai incercat si alte jocuri? incearca sa gasesti la placa ta rezolutiile, si seteaza una mai mica.

| sweeftw explică:

Raspundeti-mi si mie la itnrebarea de mai sus va rog happy

| sweeftw explică:

Multumesc, dar eu am de fapt alta problema... Mi-am instalat Fifa 2012 si imi da urmatoarea eroare:This application has failed to start because the application configuration is incorrect. Am crezut ca e de la placa video dar...

| sweeftw explică:

Am incercat la CS dar dupa vreo 5 minute in joc imi apareau niste lini colorate pe ecran si trebuia sa dau restart...

| sweeftw explică:

Cand intram in CS jucam vreo 5 minute dupa care imi apareau cela lini colorate pe ecran si trebuia sa dau restart...

| sweeftw explică:

Cerintele le am dar nu stiu cum sta treaba cu driverele, poate ma ajuti sa le fac update big grin