| baby_7690 a întrebat:

Poate pare cam aiurea intrebarea.
dar as vrea sa stiu daca un ipod poate fi folosit ca si un telefon mobil
dupa cate am inteles un ipod este folosit mai mult pentru muzica si multe ate aplicatii...va rog daca puteti sa imi dati un raspuns cat mai repede. Multumesc

Răspuns Câştigător
| Mihai_1652 a răspuns:

Ipodul este folosit numai pentru muzica.Nu are nici o legatura cu telefonulwinking

5 răspunsuri:
| Robert a răspuns:

Acolo nu este Ipod ci este PDA.

| qtheodora a răspuns:

NU se poate am si eu Ipod si nu poti. Doar sa asculti muzica sa stai pe net, daca ai, dar poti sa iti bagi nr de telefon atata tot

| Virgil_3440 a răspuns:

Nu, nu poate fi folosit ca telefon. Pentru asta exista iPhone.

| Tibi_4641 a răspuns:

Din cate stiu nu. dar daca vrei sa poti vorbi. ia-ti iphone happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu il poti folosi ca un telefon pentru ca nu are functia gsm, insa il poti folosi pentru video conferinte daca te conectezi la o retea WIFI. Si uite si site-ul oficial al Apple unde poti sa afli mai multe: http://www.apple.com/ipodtouch/