| soph999 a întrebat:

Poate s-a mai pus intrebarea asta de multe ori da eu nu pricep! deci problema este urmatoarea: cand am intrat pe id meu zicea ca parola nu este buna, desi stiu sigur ca aia era parola si nu cred ca cineva mi-a schimbat-o! si cand am dat acolo la:forgott your passord"imi cere informatile pe care le-am uitatsad (acelea cu intrebarile etc)stiti cum pot sa imi recuperez id? cineva mi-a zis ca sa scriu un mail (de pe alt id)catre yahoo dar nu stiu exact carui e-mail sa trimit mesajul meu...am scris yahoo@yahoo.com si nu mergestraight face
daca stiti ce as putea face va roog mult sa ma ajutati pentru ca am nevoie de id ala! il aveam de multi ani si multe id-uri pe el!
plzz un sfat sau ceva! va rog mult! si mersi mult dinaintekisskiss

4 răspunsuri:
| CosteaVlad a răspuns:

Se mai intampla sa nu poti intra pe mes, insa asta de regula este doar temporar. Este important insa ca sa retii informatiile din profil atunci cand iti faci contul, mai ales acele intrebari pentru recuperarea contului in caz ca ai uitat parola...

| soph999 explică:

Aveti dreptate trebuia sa imi retin datele, dar tin minte ca inainte sa mi se intample chestia asta am facut schimb de parole cu bf meuhee heedar nu cred ca ea mi-ar face asa ceva!

dar daca as trimite un mail la yahoo cum ar trebui sa il fac si la ce e-mail mai exact sa il trimit? oare mi-ar folosi? thinking:-s

| Cosmin15 a răspuns (pentru soph999):

Nu cred ca ti-ar folosi pentru ca daca nu ai nici-o dovada cum ca idu ar fi fost al tau nu cred ca o sa faca cv in privinta asta si ar trebui sa te gandesti mai bine la persoana cu care ai facut schimb de parole pentru ca nu se stie niciodata de unde sare iepurele.

| e m i l y a răspuns:

Ai spus cuiva parola? gen frate, sora, cea mai buna prietena? cand ai scris parola ai verificat caps lock'ul sau la bara de start daca era dat pe engleza sau romana?