| daniellla a întrebat:

stiu ca pare prostesc, dar mi-am schimbat parola de la messenger si am uitat-o.Nu retin decat 3 litere.Nu stiu intrebarile si am adresa de mail alternativa dar nu stiu ce sa fac.Am inteles ca daca le scriu celor de la yahoo as putea sa o recuperez. Dar cum sa le scriu? Ce trebuie sa le scriu? Le scriud e pe adresa de messenger noua sau de pe adresa de mail alternativa? Ajutorrr!

1 răspuns:
| Jeryko a răspuns:

Sall daniel daca stii datele de ex data ansteri anul luna si intrebarile si raspunsurile pe care leai pus la id te pot ajuta eu daca nu le stii adio id fa-ti un id nou si vb pe id meu:vyo_the_number_one