| Alexandru_8107 a întrebat:

Poate sa-mi spuna cineva, cu ce se taie placa de policarbonat? Sau cum?

Răspuns Câştigător
| trolololo a răspuns:

Cauta o firma unde au un tăietor cu jet de apa. E cea mai estetica metoda.

8 răspunsuri:
| CataC a răspuns:

Buna
Cu flexul merge sigur, testat, dar nu e singura solutie banuiesc.

| Alexandru_8107 explică (pentru CataC):

Cu flexul nu este indicat, deoarece nervurile din interior se vor umple cu praf si va arata...

| CataC a răspuns (pentru Alexandru_8107):

Da, ramane inestetic pe margine, mie mi'au trebuit pentru exterior, marginile nefiind aparente, daca vrei profesional apeleaza la un profesionist.

Răspuns utilizator avertizat
| deavolu a răspuns:

Eu am taiat cu un cutter profesionist si a mers bine

| grgdlk a răspuns:

Nu stiu cu ce se taie normal, dar eu am taiat cu panza de bomfaier, usurel sa iasa drept nu m am grabit, si a iesittongue