| EduardTPU a întrebat:

Poate urmarii google earth plus 6 semnale gps? Cum poate urmarii acel semnal, de exemplu telefoanele mobile au incorporate asa ceva, in asa fel incat sa poata fi urmarite cu ajutorul programului google earth plus 6? Daca nu, exista astfel de semnale gps, separate, pe piata care pot fi depistate de acest program, ce fel de gadget-uri, cum se numesc? Daca este posibil ca acest program sa faca asta, o poate face si versiunea sa gratuita, adica google earth 6 (nu pro/plus)? Si inca ceva, in cazul in care telefoanele pot fi urmarite prin gps de catre program, cum imi pot da seama daca telefonul este depistabil? Daca am facut confuzii despre functia gps, va rog lamuriti-ma.Multumesc.

1 răspuns:
| LoloSkate a răspuns:

Poate daoar daca ai instalat un fel de sistem gps,. Iti poti da seama dupa Semnul rosu de langa baterie, daca palpaie. Sper ca te-am ajutat. fundita?