| skydriver a întrebat:

Pot afla daca si cand s-a intrat pe o adresa de mail?

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Ca sa poti afla daca si cand s-a intrat pe o adresa de email a-r trebui mai intai sa ai acces la ea! daca ai acces la ea ai sa observi emailurile citite la data respectiva! Daca nu ai acces la ea nu ai cum sa vezi/aflii nimic!

| Danιel a răspuns:

GMail-ul dispune de o asemenea posibilitate. Nu am idee de alte companii...

| ionut1980 a răspuns:

Cum a spus si @ғelιх Gmail-ul are aceasta posibilitate in ideea ca iti arata de pe ce IP s-a logat.Si nu e nevoie sa-ti citeasca cineva mail-ul sa -ti poti da seama daca s-a intrat pentru ca il poate sterge dupa vizualizare.