| W1z4rd a întrebat:

Salut,nu am mai intrat pe o adresa de mail de vreo 6 luni, dar am retinut numele si parola insa nu si intrebarile de securitate.Stie cineva cum pot afla intrebarile? Acum cand ma loghez, pe langa nume si parola mai cere si intrebarile.

6 răspunsuri:
| Alex1997fun a răspuns:

Nici eu nu am mai intrat pe mail de foarte mult timp, dar nu mi-a cerut acele intrebari. Daca stii parola ii clar ca tu esti cel care este detinatorul.
Nu e ceva in regularolling on the floor

Sper ca te-am ajutat

| Florinelll50 a răspuns:

Pai depinde ce categorie ai ales, si gandeste-te sau pune ceva la nimeriala laughing nu ai altceva sau sa iti faci altul

| W1z4rd explică (pentru Florinelll50):

Stiu categoria, dracu mai stie raspunsurile laughing

| Florinelll50 a răspuns (pentru W1z4rd):

Pai ai cv important pe el?

| W1z4rd explică (pentru Florinelll50):

Da

| Florinelll50 a răspuns (pentru W1z4rd):

Pfff fi atent ia-ti sau iti dau eu messenger password?