| Alqumo a întrebat:

Pot baga paysafe fara sa ma duc la magazin?

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Unde-l sa-l bagi?
La masina de calcat rufe, sau la cea de spalat?
Ia reciteste tu topicul care l-ai scris si reformuleaza fraza, ca sa intelegem ce vrei sa spui!

| cfrtobias a răspuns (pentru Violleta2022):

Probabil sa cumpere cu card, nu cu bani sau tot cu card

| Violleta2022 a răspuns (pentru cfrtobias):

As prefera sa-mi raspunda el, fiindca nu va invata niciodata sa forumuleze o fraza eligibila, iar oamenii isi vor bate joc de el, sau il vor ignora.

| Alqumo explică (pentru Violleta2022):

Voiam sa ma refer ca daca pot sa il cumpar cu paysafe sau cont bancar sau card.

| Violleta2022 a răspuns (pentru Alqumo):

Metodele de plata le poti afla numai de pe website-urile respectiv sau direct din magazin, daca faci cumparaturi in magazin.
Din cate stiu eu sunt foarte putine website-uri unde se poate platii cu paysafe si acelea sunt de electricitate, apa si gaze, curent samd.

Parerea mea este ca -i o idee f proasta sa pui bani in paysafe si sa nu poti platii peste tot cu el.
Cel mai bine este sa-ti deschizi un cont bancar si sa ceri un card de debit (care-i legatd e contul tau bancar), cu care platesti peste tot, ca acelea nu sunt restricționate, decat de cati bani ai in cont, ca doar atat poti folosii.

| Mirel4412 a răspuns:

Da, il bagi wireless cu metoda porumbelului.

| Hope1992 a răspuns:

Da,daca ai bani pe card poti cumpara online.

| greyyhatt111 a răspuns:

Daca-l cumpara cineva pentru tine si-ti da PIN-ul, poti.