| Lory_7688 a întrebat:

Pot face doua conturi de facebook de pe acelasi calculator? Si cum anume?

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Desigur normal, Cum sa nu foarte normal! Pei faci un cont pe un e-mail il ai si mai faci unu pe alt e-mail si gata. POti sa faci cate conturi vrei dar o sa te enerveze dupa aia. Succeswinking

| Flaviucu a răspuns:

Iti faci un e-mail nou si te inregistrezi cu el. Succes

| nik14 a răspuns:

Da poti face, iti trebuiesc adrese diferite de email.
Funda?

| Bafta321 a răspuns:

Bineinteles ca poti face 2 conturi de facebook de fapt poti face oricate conturi vrei tu dar trebuie sa aiba emailuri diferite ex: exemplu@yahoo.com

| Gibik a răspuns:

Buna! Da, poti face mai multe conturi de facebook de pe acelasi calculator doar ca iti trebuie mai multe adrese. Ex: Nume@yahoo.com, Nume2@yahoo.com
Succes! happy

| Andreea_Andreea_1981 a răspuns:

Nu am putut face