| Cristian2336 a întrebat:

Pot folosi un smartphone drept camera / microfon ascuns pentru a imi supraveghea copilul? Ma refer sa-i pun un SIM cu internet si cand vreau sa vad ce face acasa de la distanta, sa pot porni de pe telefonul meu camera / microfonul sau eventual daca exista o modalitate sa inițiez un apel la care sa se raspunda automat de pe telefonul ascuns.
Astept doar răspunsuri concrete. Ofer fundă!

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Shakespeare25 a răspuns:

Am luat un ceas la copil. Are funcția să îl ascult fara sa știe. Plus alte opțiuni localizare etc.