| Acoco a întrebat:

:* Doresc ca la aceasta intrebare sa raspunda in majoritate baietii.
Ce va atrage la o fata? Cum ar trebui ea sa fie ( aici ma refer la felul in care arata, vorbeste etc )? Cand este mai distanta va atrage? Astept multe raspunsuri! Multumesc aticipat :*****

Răspuns Câştigător
| TeoPT a răspuns:

Imi place o fata atunci cand pot sa disting inocenta din personalitatea ei. Nu prea pot sa spun ca am preferinte, o anumita culoare de par sau ochi. Chestiile astea nu mai conteaza atunci cand incepi sa dezvolti sentimente pentru cineva. Trebuie sa am ce vorbi cu o fata ca sa fiu atras de ea. La mine nu functioneaza "dragostea la prima vedere". Nu-mi pot imagina cum e sa te visezi casatorit cu cineva pe care l-ai vazut o data pe holul scolii sau ceva de genul asta.

Nu ma atrage o fata distanta. Este foarte important sa fie deschisa, si repet, sa am ce vorbi cu ea.

Hai sa spunem ca ma atrag in special satenele. Dar nu mai conteaza asta daca tii la cineva cu adevarat.

| Acoco explică (pentru TeoPT):

Multumesc! raspunsul tau imi este de ajutor :*

1 răspuns: