| draand28 a întrebat:

Pot intra in BIOS-ul placii de baza asrock 970 pro3 r2.0 daca am deja sursa, carcasa (desi nu conteaza), placa video, dvd writter (desi nu conteaza), 2xhdd+SSD(desi nu conteaza), monitor? Ceea ce imi mai lipseste este Procesorul si RAM-ul..., de aceea eu cred ca placa de baza are un fel de microprocesor sau ceva de genu... Stiu ca nu pot sa faci aproape nimic in bios, dar din cate am inteles acest bios ar avea interfata pentru mouse si eram curios cum arata. Abia la vara imi iau procesorul si ramul.

2 răspunsuri:
| JustinDaniel a răspuns:

Da, se poate big grin

| draand28 explică (pentru JustinDaniel):

Nu merge... numai face raspunsuri doar ca sa te aflii in treaba.