| Raulik_2578 a întrebat:

Pot juca Nfs Underciver pe acest sistem:Windows Xp, Placa video nvidia geforce 6200, 2 GB Ram, am direct x 10

Răspuns Câştigător
| RobyFast a răspuns:

Need for Speed: Undercover Minimum System Requirements

Microsoft® Windows® XP (Service Pack 2) / Microsoft® Windows® Vista
Processor type : Amd athlon 64 x2 4200+
1. 5GB RAM
256 MB DirectX® 9. 0c compatible card / nVIDIA® GeForce™ 7900 / ATI Radeon® X1600
DirectX® 9. 0 compatible sound card
>=64kbps Internet connection with low latency Cable/DSL speeds for multiplayer
Keyboard, Mouse
12 GB AVABILR HARD

RECOMMENDED SYSTEM REQUIREMENTS:

Microsoft® Windows® XP (Service Pack 2) / Microsoft® Windows® Vista
Processor type : Intel Core 2 Duo E6400 / Amd athlon 64 x2 5000+
512 MB DirectX® 10 compatible card / nVIDIA® GeForce™8600/ATI Radeon® X1950
2. 0GB RAM
>=512kbps Internet connection with low latency Cable/DSL/T1+ speeds for multiplayer
Keyboard, Mouse, Microsoft 360 compatible controller
12 GB AVABILE HARD

5 răspunsuri:
| Webber a răspuns:

Va functiona, dar nu cu o performanta grafica extraordinara. (daca merge sacadat va trebui sa mai micsorezi rezolutia si nivelul detaliilor grafice)

Spor la joc!

| Ang3l_2482 a răspuns:

Oho merge ca cere 1, 5 gb ram si tu ai 2gb

| KLapeman a răspuns:

Poi ar trebui sati mearga.adca sigur iti merge big grin

| GyeBaek a răspuns:

Da

| Arnoldfre a răspuns:

Merge 100% happy