| 999_6366 a întrebat:

Pot pune app descarcate la pc pe un telefon android, sau trebuie numai decit de la android market?

5 răspunsuri:
| Cadillac a răspuns:

Poti downloada orice aplicatie android sau care sa fie compatibila cu telefonul tau si o sa bagi in telefon sau si mai simplu te conectezi la internet intr-o zona cu wifi(asa fac eu) si downloadezi de acolo tot ce vrei.

| Cadillac a răspuns:

Nu nu poti sa downloadezi aplicatii care trebuiesc platite gratuit!

| Miky69 a răspuns:

Da poti!

le bagi in telefon si le instalezi din folderu in care le-ai bagat happy

| AnonimDD a răspuns:

Poti pune si din pc, dar ai grija sa fie compatibil cu telefonul.

| 999_6366 explică:

Cele mai bune app android?