| telefonmobil a întrebat:

Salut am pus pe pc meu de doua zile avira 2014 eu aveam instalat avast care din cele doua antivirusuri sunt mai bune?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Parerea mea este ca mai bun este avast!
Te sfatuiesc sa stergi Avira, de obicei pc-ul nu functioneaza prea bine cu 2 programe antivirus.

| telefonmobil explică (pentru Ioandelasal):

Avastu l-am scos vreau sa vad daca e mai bun avira

4 răspunsuri:
| ionutz03 a răspuns:

Daca esti putin atent legat de paginile pe care le frecventezi nu pune niciunul. Atat cu cat si fara e cam acelasi lucru. Daca e sa se viruseze se intampla si cu antivirus.
Pune un malwarebytes, 0ii dai o scanare cand iti aduci aminte si e mult mai bine.

| Jipa95 a răspuns:

Daca tu crezi a un antivirus freeware te ajuta cu ceva decat sa ingreuneze sistemul, te inseli. Cel mai bun freeware este Microsoft security essentials, venit de la mama Microsof. Resetu-i de marketing.

Bft!

| ShadoWCrist a răspuns:

Dupa mine, zic ca Avastul e mai bun.