| ronaldo1997 a întrebat:

Pot sa flosesc o cartela frog pe iphone 5, pentru internet ma refer!
va rog urgent!

Răspuns Câştigător
| vrelian a răspuns:

Cred ca se poate odata xce are wi-fi, dar sa cumperi un iphone doar sa il folosesti doar pentru net eu unu nas face asa ceva.asta inseamna ca sa umbli la tine cu doua telefoane.unu telefon si alantu net.dar tu stii ce vrei sa faci.pt ca un pad este cam la fel ca si un iphone la bani.ar fi mult mai usor sa navighezi pe net pe un pad decit pe un telefon.parerea mea.

| ronaldo1997 explică (pentru vrelian):

Pai vb de pe cartela froghappy la telefon

3 răspunsuri:
| DenisIonut01 a răspuns:

Da desigur dar trebuie sa meri la cosmote sa o faca minicartela si sa iti faca optiunile

Răspuns utilizator avertizat