| anonim_4396 a întrebat:

Pot sa modific un cabl cu casti pentu telefon nokia n70 vezi:http://www.gsmnet.ro/handsfree/handsfree-nokia-n70--246, intr-un cablu de date USB pentru acest telefon? Mai pe scurt in loc de casti sa fie USB?

Răspuns Câştigător
| Reparatoru a răspuns:

Nu,nu se poate. pentru ca nu se potrivesc contactele.la cablu de sunet nu ai toate firele inauntru, ci doar pentru casti si microfon.sory

| cristyle a răspuns (pentru Reparatoru):

Multam fain, ma gandeam ca totusi sunt pinii de la mufa intrare mobil.

1 răspuns: