| yomaria123 a întrebat:

Pot sa pun cumva Google Chrome pe un stik si sa il bag pe un laptop? Functioneaza? Sau trebuie neaparat sa il descarc pe laptopul respectiv?

Răspuns Câştigător
| al3xander a răspuns:

Da, poti folosi o versiune portabila care nu necesita instalare, il gasesti aici http://portableapps.com/apps/internet/google_chrome_portable
toate datele de navigare se salveaza pe stick (site-uri vizitate, parole, cookie-uri etc.) deci nu lasi urme in calculator cu el.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai programul de instalare da! happy
dar mai eficient si recomandat este sa il descarci de pe laptaop! happy
Bafta!winking