| soloangel01 a întrebat:

Pot sa scot la imprimanta de pe power point? funda la cel mai rapid raspuns

Răspuns Câştigător
| Wolfenstein a răspuns:

Depinde.Dacă are Efecte de Tranziţie, sper că nu te aştepţi sa iţi scoată o imagine-n format.gif...
Şi raspunsul este da.Dar depinde de PowerPointul pe care îl deţii(versiunea).

8 răspunsuri:
| qwerty101010 a răspuns:

Hei, sigur ca poti sa scoti..si eu am scos de pe power point fara nici o problema. Succes, sper ca te-am ajutat.

| PedoBarbie a răspuns:

Bună!
Cred că da.
Pe curând!

| Mihaela1964 a răspuns:

Din.pps redenumeste-l in.ppt-va merge cu siguranta sa-l listezi.

| andraandreeac123 a răspuns:

Buna... din coltul din stanga sus al ecranului se abla un buton rotund. dai click acolo si ai meniul Print

| andraandreeac123 a răspuns:

In stanga sus butonul rotund si acolo ai print

| andraandreeac123 a răspuns:

Funda? happy

| andraandreeac123 a răspuns:

Da... e posibil!